Online tv

Mladší o pár let

Televize Prima přišla po nějakém čase zase se zajímavým projektem, který bude zajímat především ženy. Slibuje jim, že díky jejich pořadu Mladší o pár let, budou vypadat o několik let mladší. A opravdu se to televize Prima aspoň v prvním díle povedlo.

V prvním díle manželé Jabůrkovi díky kadeřníkovi, vizážistovi, stylistovi a hlavně plastickým chirurgům skutečně omládli o několik let. Bylo poznat, že z proměny mají radost a že se jim vrátila chuť do života.

Do pořadu Mladší o pár let přihláška se chtějí přihlásit stovky žen, kterým život přidělal hodně vrásek a starostí. Kdo by nechtěl zadarmo vypadat mladě. A je jim jedno, jak dlouhý to bude mít efekt a co všechno musí podstoupit (třeba přestat kouřit nebo pravidelně cvičit). Je jim jedno, budou muset botulotoxin do sebe cpát každý rok. Hlavně že bude dotyčná osoba vypadat mladě :-)

Pořad uvádí Sabina Laurinová. V prvním díle sice její moderování nebylo nic moc, ale byla vidět, že z proměn je neuvěřitelně překvapená. I když soutěžící provází během celé jejich proměny, která trvá asi měsíc, největší kus práce udělají jako vždy kadeřník a vizážista.

Mladší o pár let video můžete sledovat den po odvysílání tj v pátek na stream.cz , kde můžete i dané video okomentovat a zjistit, jaké názory na proměny mají ostatní uživatelé.

Uvidíme, zda se Primě tento televizní formát podaří a bude úspěšný a lidem se líbit. Pokud bude úspěšný, možná se bude točit druhá série, ale to vše záleží na divácích.

««« Předchozí text: Česká televize archiv pořadů

| Prima TV | 0 komentářů | 66367x

-

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Jsem robot?

Nové komentáře

 Online: 17 lidí

Zpětné odkazy

Poslední články

www.stahovak.cz Ano šéfe online S Italem v kuchyni www.nova.cz/ordinace Nova sport online vysílání Jak se staví sen přihláška Česká televize archiv pořadů