Online tv

Ano šéfe online recepty

Již druhá série oblíbené kuchařské show Ano šéfe si získala milion diváků. Obdivují kuchařské vtipy i rady, které jim každé úterý servíruje Zdeněk Pohlreich. Právě tento známý šéfkuchař se snaží, aby v hospodách a restauracích váš žaludek byl naprosto spokojený.

Mnohdy to jde ale i přes slzy. Majitelé, především na menších městech, nemají velký odbyt a tak se snaží vařit z omezených zdrojů a levněji. A to se Zdeňku Pohlreichovi moc nelíbí. Snaží se, aby restaurace servírovala kvalitní a dobré jídlo.

A tak se snaží proměnit hospodu, kam moc lidí nechodí na jídlo v hospodu, která bude plná. Někdy se to podaří. I když při natáčení pořadu je vidět, že hospoda se zaplňuje, ale připadá mi to, že pouze komparzisty. Po natáčení do hospody opět nikdo nechodí na jídlo a majitel se musí uchýlit zase ke svým levnějším metodám.

Zdeněk Pohlreich už v pořadu Ano šéfe online zkulturnil restauraci u rytíře, restauraci u Hrabala i restauraci u Lojzíka.

Během pořadu představí i nějaký ten recept pro kuchařky u televizních obrazovek.

Pořad si získává pořád nové diváky. Pořad Ano šéfe online sleduje milion diváků. Na každý nový díl čeká mnoho lidí a těší se, že v pořadu uvidí nějakou známou hospodu.

Televize Prima se chystá na natáčení třetí série pořadu takže Ano šéfe nový díl bude i po vánocích.

Ano šéfe online, Ano šéfe nový díl, Zdeněk Pohlreich

««« Předchozí text: www.stahovak.cz Následující text: S Italem v kuchyni recepty »»»

| Prima TV | 0 komentářů | 54827x

-

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Jsem robot?

Nové komentáře

 Online: 18 lidí

Zpětné odkazy

Poslední články

www.stahovak.cz Ano šéfe online S Italem v kuchyni www.nova.cz/ordinace Nova sport online vysílání Jak se staví sen přihláška Česká televize archiv pořadů